Zakłady Bukmacherskie

Czy warto obstawiać u bukmachera?

Na całym świecie od ponad roku trwa pandemia. Wiele biznesów upadło, wielu ludzi zostało bez pracy. Część z nich zaczęło szukać alternatywnych źródeł dochodu. Wielu ludziom wydaje się, że obstawianie u bukmachera to dobry sposób na zarobek. Jak jest naprawdę? Czy warto obstawiać u bukmachera? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma.

Jeżeli chcemy podejść do tego tematu na poważnie to musimy trzymać się kilku zasad. Po pierwsze i najważniejsze to powinniśmy obstawiać zdarzenia sportowe za pieniądze, które możemy stracić. Nie powinniśmy grać z tak zwanym nożem na gardle. Jeżeli mamy większy budżet tak powyżej tysiąca złotych to na jeden zakład nie powinniśmy dawać więcej niż 2% naszych pieniędzy, przy budżecie poniżej tysiąca dopuszczalne jest granie do 10% budżetu. Dzięki temu nawet przy czarnej serii naszych typów będziemy mieć za co obstawiać.

Bukmacher może dawać nam dobry zarobek, ba możemy się nawet z tego utrzymywać. Ważna jest jednak analiza danych spotkań. Powinniśmy obstawiać zdarzenia na których się znamy. Powinniśmy sprawdzić gdzie grają dane drużyny, kontuzje, kto jest sędzią spotkania, jaka jest dana forma czy ranga danego zdarzenia. Oczywiście, każdy sport ma swoje zasady więc analiza meczu piłki nożnej, a meczu tenisa będzie się różnić. Warto też obserwować grupy czy fora na temat bukmacherki, dzięki czemu być może ktoś nam zwróci uwagę na jakiś szczegół, którego sami wcześniej nie widzieliśmy.

Powinniśmy się też dobrze rozeznać na rynku firm bukmacherskich. Każda firma oferuje nieco inny bonus na start, różne kursy czy ofertę zdarzeń. Jeżeli chcemy obstawiać głównej esport to szukajmy takiej firmy, która oferuje szeroką ofertę na te zdarzenia. W internecie znajdziemy wiele rankingów, gdzie porównywane są firmy bukmacherskie.

Obstawiać u bukmachera warto, jednak trzeba mieć do tego chłodną głowę i znać się na sporcie. Warto też pamiętać, że nawet po najlepszej analizie może pójść coś nie tak i nasz zakład nie będzie trafiony. Nie raz są czerwone kartki, słabsza forma dnia czy kontuzje w trakcie spotkań. Warto też obstawiać na luzie, nie nakładać na siebie presji, że musimy wygrywać, bo bez tego nie zapłacimy rachunków. Takie granie prowadzi do dużych strat. Z drugiej strony dobre analizy i bezpieczna gra może prowadzić nas do dodatkowych pieniędzy. Część graczy notuje regularny dobry zysk, pozwalający na zwiększanie stawek i wygranych. Mimo wszystko jest to dość mały odsetek graczy, większość osób gra dla rozrywki i emocji do meczu. Pamiętaj, że hazard może uzależnić.