Zakłady Bukmacherskie

Czy w zakładach bukmacherskich są tzw. pewniaki?

Zakłady bukmacherskie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie i nie ma co się dziwić, gdyż jest to świetny sposób na dodanie jeszcze większej porcji emocji, przy kibicowaniu np.: polskiej reprezentacji w piłce nożnej, a poza tym jest to ciekawa opcja na zarobienie trochę pieniędzy. W tym artykule skupimy się na odpowiedzeniu na pytanie: gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie. Poza tym pochylimy się bliżej nad kwestią tzw. pewniaków, czyli zdarzeń, które na 100% muszą być trafione. Odpowiemy, czy naprawdę jest tak w rzeczywistości.

Gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie można obstawiać u tzw. bukmacherów. W Polsce działa na rynku legalnie około kilkunastu bukmacherów, którzy posiadają własne strony internetowe, gdzie dostępna jest cała oferta zakładów dla graczy, a część z nich działa również stacjonarnie, posiadając w całej Polsce specjalne punkty, gdzie gracze również mogą zawierać zakłady bukmacherskie. Obecnie o wiele częściej zawierane są zakłady online i nie ma co się dziwić, gdyż jest to dużo wygodniejsza opcja. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie danego bukmachera, a po pozytywnej weryfikacji, wpłacić depozyt, dzięki któremu możliwe będzie zawieranie dowolnych zakładów, dostępnych w ofercie danego bukmachera. Praktycznie każdy bukmacher udostępnia dodatkowo dla nowych graczy bonusy powitalne, aby zachęcić graczy do tworzenia i grania kuponów. Zazwyczaj jest to zakład bez ryzyka do konkretnej kwoty, bonus od depozytu bądź freebet. Każdy nowy gracz, który spełni warunku określone przez danego bukmachera, będzie mógł wykorzystać przyznany mu bonus. W sytuacji, gdy bonus okaże się przegrany, pieniądze należy obrócić, aby możliwe było ich wypłacenie. Tak jest w przypadku m.in. zakładu bez ryzyka.

Czy w zakładach bukmacherskich naprawdę są pewniacy?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: nie, w zakładach bukmacherskich nie ma żadnych pewniaków. Są rzecz jasna zdarzenia, które są bardzo prawdopodobne, że się spełnią, ale nigdy nie można powiedzieć, że dane zdarzenie „wejdzie” nam na kuponie na 100%. Wpadki zdarzają się każdej drużynie oraz każdemu sportowcowi, gdyż taki jest sport – nieprzewidywalny. Gdyby było inaczej i zawsze było wiadomo, że dana drużyna bądź sportowiec na 100% zwyciężą w danym spotkaniu, to nie byłoby to tak ekscytujące, jak jest w rzeczywistości i tak wiele osób nie interesowałoby się sportem. Czy zatem warto stawiać pieniądze na tzw. pewniaków? To zależy głównie od kursu, który jest na daną drużynę/sportowca, ale zwykle nie jest to zbyt opłacalne.